x

H&J PREMIUM LAMB, RICE ADULT DOG 12 KG

Barkod : 8683347073177
Ürün Kodu : 25
789,00 TL
Fiyat Alarmı
Öne Çıkan Bilgiler
Yetişkin köpeklerin günlük tüm ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilen, kuzulu, tam ve dengeli Premium bir formüldür. Köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve vitaminleri eksiksiz şekilde içerir. Dengeli protein, yağ ve lif oranları ve yüksek kaliteli hammaddeler sayesinde köpeklerin genel sağlığına katkıda bulunur.
27.05.2024 tarihine kadar kargoda
789,00 TL
Bileşim
Kümes hayvanları unu, pirinç, mısır, et unu [dana eti], kuzu unu [%4], hayvansal/bitkisel yag, hidrolize tavuk cigeri, pancar küspesi, bezelye lifi, hindiba lifi, antioksidanlar [Bitkisel Yag, Bütillenmiş Hidroksitoluen, Mono- ve Digliseritler, Bütillenmiş Hidroksiyanisol, Sitrik Asit].

Ürün Genel Özellikler
Mama Tipi
Normal
Mama Tipi 2
Kuzu Etli
İçerik ve Besinler
Kg'daki İlaveler
A Vitamini retinil asetat (25000 IU/Kg), D3 vitamini kolekalsiferol (700 IU/kg), kalsiyum iyodat (1.5 mg/kg), demir (II) sülfat monohidrat (180 mg/kg), çinko sülfat monohidrat (60 mg/kg), mangan sülfat monohidrat (15 mg/kg), bakır (II) sülfat pentahidrat (5 mg/kg), organik selenyum (0.05 mg/kg)
Analitik Bileşenler
Ham Protein %23 - Ham Yag %10 - Ham Kül %8,5 - Ham Lif %2 - Nem %8 - Kalsiyum %1,3 - Fosfor %0,8
Enerji Değeri
Metabolik Enerji (M.E.): 3641 kcal/kg


Ürünü, köpeğiniz için tavsiye edilen günlük beslenme tablosuna göre servis ediniz. Günlük beslenme tablosu gösterge niteliğindedir ve günlük beslenme miktarı köpeğinizin kilosunun yanı sıra ırkına, günlük egzersiz miktarına ve vücut kondisyonuna göre farklılık gösterebilir. Günlük miktarlar iki ya da daha fazla öğüne bölünerek verilebilir. Yeni mamaya başlarken geçiş tablosunu takip etmeniz tavsiye edilir. Köpeğiniz için her daim taze su bulundurulmalıdır. Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.Bu paket  %100 memnuniyet garantilidir.Son kullanma tarihinden 18 ay önce üretilmiştir. Son kullanma tarihi, seri numarası, fabrika onay numarası paket üzerinde bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.