x
İçerik Menü

Hakkımızda

Heptazemama.com bir Maya Family Pet Ürünleri A.Ş. kuruluşudur.

Maya Family, 20 yılı aşkın süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenebilmesi için evcil hayvan gıda sektöründe hizmet vermiş bir aile şirketidir. Beslenmenin, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için temel yapı taşı olduğunu gösteren çalışmaların arttığı bu dönemde, bu araştırmaların evcil hayvanlarımız için de geçerli olduğuna karar vererek Maya Family için üretim tuşuna bastık. Bizler, edindiğimiz tecrübe ve araştırmalarımızla yola çıktık ve en taze, en kaliteli hammaddeleri kullanarak; lezzetli ve evcil hayvanlarımızın tüm besin ihtiyaçlarını karşılayabilen ürünleri üretebilen,  Avrupa'nın En Modern Mutfağını kurduk.Deneyimlerimiz, güncel bilgiler, yenilikçi yaklaşım ve birçok araştırmanın ışığında Maya Family olarak, odak noktamız ve önceliğimiz, evcil hayvanlarımıza her daim eksiksiz ve sağlıklı bir beslenme sunmaktır. Bu sayede evcil hayvanlarımıza daha mutlu ve sağlıklı bir hayat sunarken, siz evcil hayvan dostlarının da onlarla daha uzun ve keyifli zaman geçirebilmesine odaklanarak vizyonumuzu oluşturduk.

Maya Family olarak, son teknoloji makinelerle kurduğumuz tesisimiz ile Avrupa’nın En Modern Mutfağı olmamızın yanı sıra, uluslararası beslenme uzmanları ve veteriner hekimlerimizle birlikte, kedi ve köpeklere çeşitliliği bol bir menü sunuyoruz. Tüm evcil dostlarımıza, yaşam evrelerine uygun, çeşitli lezzetler sunarken, seçici evcil dostlarımız için de farklı protein kaynakları ile damak zevklerine hitap etmeyi hedefliyoruz.

Aile üyelerimiz olan evcil hayvanlarımızın bakım ve egzersizleri için, sizler elinizden geleni yaparken bizler de en iyi içerikler ve güncel bilgiler ile her gün gelişiyor ve onlar için en iyi ürünleri üretiyoruz. Bu bağlamda, mottomuz olan Feed Well, Play More, Live Long da bahsedildiği gibi, sizlerle birlikte yaptığımız bu iş birliği sayesinde evcil dostlarımıza sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sunuyoruz.

DEĞERLERİMİZ
• Sağlıklı ve Mutlu Evcil Hayvanlar

Şirket felsefemiz, en son teknolojiye sahip makinelerle, özenle seçilen, besin değerleri yüksek hammaddeleri kullanarak evcil dostlarımızın beslenme ihtiyacını eksiksiz olarak karşılamaktır. Maya Family ile dengeli ve sağlıklı beslenen evcil hayvanların, gerekli egzersiz ve sağlık rutinleri ile birlikte, mutlu ve refah içinde yaşaması kaçınılmazdır.

• Global Hammaddeler ile Türkiye’de Üretim

Yerel üreticileri desteklerken, dünyanın çeşitli ülkelerinden de yüksek kaliteli ve besleyici hammaddeleri, en son teknolojiye sahip fabrikamızda harmanlıyor ve sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

• Geniş Ürün Yelpazesi

Uluslararası evcil hayvan beslenme uzmanları ve danışmanlar ile iş birliği yaparak hazırlanan sağlıklı ve lezzetli formüllerimiz, tüm ihtiyaç ve taleplere hizmet etmektedir. Tüm evcil hayvanların kendine ait farklı bir damak zevki olduğu inancıyla, yaşam evrelerine uygun, farklı protein ve lezzetler sunarak tüm evcil hayvanlara hitap ediyoruz. Ürünlerimize ulaşmak için tıklayınız.

• %100 Memnuniyet Garantisi

Paketlerimiz üzerinde yer alan tüm değer ve bilgileri taahhüt ederek, sizlere güven ve şeffaflık sunuyoruz. En son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimiz, %100 memnuniyet garantilidir. Memnun kalmadığınız takdirde iade veya değişim hakkınız mevcuttur. Bu şekilde, evcil dostlarımız Maya Family ürünleri ile beslenirken, sizlerin de aklında hiçbir soru işaretinin kalmamasına önem veriyoruz.

• Cruelty-Free Yaklaşım

Bizler için hayvan refahı ve sağlığı her zaman önceliktir. Üretimimizin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır.

HEDEFLERİMİZ

Maya Family olarak hedeflerimiz,

• Değerli evcil hayvanların sağlıklı ve eksiksiz beslenebilmesi için üretim yaparken, doğal içerikler, minimum atık, daha düşük enerji ve su tüketimi ile sürdürülebilirliği sağlamak,

• AR-GE ekibimizin yenilikçi yaklaşımı ve beslenme uzmanlarımızın tecrübelerini birleştirerek evcil hayvanlar için yeni ve benzersiz ürünler geliştirmek,

• Dünya üzerinde ulaşabildiğimiz kadar çok kedi ve köpeğin, mama kaplarında var olmak ve bizlerle geçirecekleri hayatlarının her evresinde, en temel ihtiyaçları olan beslenmeyi doğru ve eksiksiz şekilde onlara sunmak,

• Müşterilerimizi yenilikçi teknolojimiz, üstün kalite ve %100 memnuniyet garantimiz ile her daim memnun etmek,

• 20 yıllık tecrübemizi ve en son teknolojiye sahip alt yapımızı kullanarak ürettiğimiz ürünlerimiz ile, emin ve sağlam adımlarla ilerleyerek, tüm dünyada güvenilen ve sevilerek tüketilen Türkiye’nin global markası olmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.