Sepetim
Sepetiniz boş

Hakkımızda

Hep Taze Mama'nın ürünlerini üreten Maya Family şirketi, 20 yılı aşkın süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenebilmesi için evcil hayvan gıda sektöründe hizmet vermiş bir şirkettir. Beslenmenin, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için temel yapı taşı olduğunu gösteren çalışmaların arttığı bu dönemde, bu araştırmaların evcil hayvanlarımız için de geçerli olduğuna karar vererek Maya Family için üretim tuşuna basıldı. Maya Family; en taze, en kaliteli hammaddeleri kullanarak; lezzetli ve patili dostlarımızın tüm besin ihtiyaçlarını karşılayabilen ürünleri üretebilen,  Avrupa'nın En Modern Mutfağına sahiptir.

 

DEĞERLERİMİZ

• Sağlıklı ve Mutlu Evcil Hayvanlar

Şirket felsefemiz, en son teknolojiye sahip makinelerle, özenle seçilen, besin değerleri yüksek hammaddeleri kullanarak evcil dostlarımızın beslenme ihtiyacını eksiksiz olarak karşılamaktır. Dengeli ve sağlıklı beslenen evcil hayvanların, gerekli egzersiz ve sağlık rutinleri ile birlikte, mutlu ve refah içinde yaşaması kaçınılmazdır.

• Global Hammaddeler ile Türkiye’de Üretim

Yerel üreticileri desteklerken, dünyanın çeşitli ülkelerinden de yüksek kaliteli ve besleyici hammaddeleri, en son teknolojiye sahip fabrikamızda harmanlıyor ve sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

• Geniş Ürün Yelpazesi

Uluslararası evcil hayvan beslenme uzmanları ve danışmanlar ile iş birliği yaparak hazırlanan sağlıklı ve lezzetli formüllerimiz, tüm ihtiyaç ve taleplere hizmet etmektedir. Tüm evcil hayvanların kendine ait farklı bir damak zevki olduğu inancıyla, yaşam evrelerine uygun, farklı protein ve lezzetler sunarak tüm evcil hayvanlara hitap ediyoruz. Ürünlerimize ulaşmak için tıklayınız.

• %100 Memnuniyet Garantisi

Paketlerimiz üzerinde yer alan tüm değer ve bilgileri taahhüt ederek, sizlere güven ve şeffaflık sunuyoruz. En son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimiz, %100 memnuniyet garantilidir. Memnun kalmadığınız takdirde iade veya değişim hakkınız mevcuttur. Bu şekilde, evcil dostlarımız Maya Family ürünleri ile beslenirken, sizlerin de aklında hiçbir soru işaretinin kalmamasına önem veriyoruz.

Cruelty-Free Yaklaşım

Bizler için hayvan refahı ve sağlığı her zaman önceliktir. Üretimimizin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır.

HEDEFLERİMİZ

• Değerli evcil hayvanların sağlıklı ve eksiksiz beslenebilmesi için üretim yaparken, doğal içerikler, minimum atık, daha düşük enerji ve su tüketimi ile sürdürülebilirliği sağlamak,

• AR-GE ekibimizin yenilikçi yaklaşımı ve beslenme uzmanlarımızın tecrübelerini birleştirerek evcil hayvanlar için yeni ve benzersiz ürünler geliştirmek,

• Dünya üzerinde ulaşabildiğimiz kadar çok kedi ve köpeğin, mama kaplarında var olmak ve bizlerle geçirecekleri hayatlarının her evresinde, en temel ihtiyaçları olan beslenmeyi doğru ve eksiksiz şekilde onlara sunmak,

• Müşterilerimizi yenilikçi teknolojimiz, üstün kalite ve %100 memnuniyet garantimiz ile her daim memnun etmek,

• 20 yıllık tecrübemizi ve en son teknolojiye sahip alt yapımızı kullanarak ürettiğimiz ürünlerimiz ile, emin ve sağlam adımlarla ilerleyerek, tüm dünyada güvenilen ve sevilerek tüketilen Türkiye’nin global markası olmaktır.

 

ÜRÜNLER

Premium segmentte, lezzetli bir alternatif arayanlar için özel olarak formüle edilmiş Hop Life ve Breeder's Performance ürünleri, yüksek kaliteli içerikleri ile evcil hayvanlarınızın gönlünü fethedecek!